Türkiye'nin tekerlekli ev üreticisi.

Hafta içi:: 08:00 - 18:00

Pazar kapalı

TSE Belgesi

Tüm ürünlerimiz belgeli ve garantilidir.

Bizi Arayın 0216 706 56 16

Taylan Sk. No 3 / Sancaktepe - İST.

Tiny House Fiyatları

İyi kalitede bir tiny house fiyatından belli olmanın yanı sıra kullanılan malzemenin kaletisinden belli olur. Türkiye’deki tiny house üreticileri arasında ki firmamız Gorgor.House size en iyi fiyatı en kaliteli malzemeleri sunmak için çalışmaktadır.

Tiny House fiyatı: 130.000 ₺ ile 250.000 ₺ arasında kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. İti bir ürün için kaliteli malzeme ve uzun ömürlü geri dönüşümlü ürünlerin kullanılması doğa ile uyumlu olması önem arz etmektedir.

Tiny House Fiyatlarını etkileyen diğer bir unsur tiny evlerin iç ve dış kaplamasında kullanılan malzemenin kalitesi ile ayrıca belirlenir. tiny house fiyatları genelde kullanılan ahşap ve mutfak hatta banyoda kullanılan malzemelerin fiyatlarınada yansımaktadır. Mutfak’ta kullanılacak olan MDF LAM veya Huşmarin Kontrası veya lake yasa diğer ürün özellikleri fiyatı oldukça fazla etkilemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yorumlar
    Kategoriler
    About
    We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.